Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
25 лист. 2015
До дитячого садочку №161 завітала казка
Девізом кожного педагога повинно бути висловлювання Сократа «В кожній людині – сонце, тільки дайте йому світити». Вихователі ККДНЗ №161 добре це знають і тому 20 листопада на базі середніх груп провели театралізовану розвагу «Казка навпаки».24 лист. 2015
Команда КЗШ №102 - переможець обласних змагань зі спортивної аеробіки в номінації «Найкраща композиція»
Команда учнів КЗШ №102 стала учасником обласних змагань зі спортивної аеробіки. Змагання відбулися 19 листопада 2015 року у місті Павлоград у рамках акції «Ми за мир у всьому світі».24 лист. 2015
"Зупинимо СНIД разом!"
23 листопада 2015 року напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, в рамках міської просвітницько – профілактичної акції «16 днів проти насилля та дискримінації» на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» відбулася інтерактивна зустріч голови благодійної ВІЛ – сервісної організації «Шанс» Андрія Вороніна із 116 школярами загальноосвітніх закладів Інгульця.23 лист. 2015
Заходи до Дня Конвенції про права інвалідів в ДНЗ №132
День 18 листопада 2015 року в КДНЗ №132 загального розвитку проходив під гаслом «Діти рівні всі в правах». Метою спланованих заходів було ознайомити дошкільників з міжнародними стандартами прав людини, Конвенції прав дитини; усвідомлення життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; сприяти розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечити потребу у спілкуванні з хворими ровесниками.23 лист. 2015
Місячника пропаганди Конвенції про права дитини в ДНЗ №257
Життя кожної дитини є і завжди повинне залишатися найціннішим і найдорожчим скарбом не тільки для її батьків, а й для держави. На жаль, так було не завжди. Раніше, в минулих століттях, закон був на боці сили, жорстокості та тиранії. Минуло не одне тисячоліття, поки людство усвідомило цінність та неповторність кожної особистості та прийняло низку законів, які б оберігали кожну людину, її життя та індивідуальність.23 лист. 2015
«Насилля - не норма!»
19 листопада 2015 року учні КЗШ №№ 92,101, 102,114, КГ №127 та гуртківці ЦДЮТ «Мрія» взяли участь у конкурсі плакатів «Насилля -Не норма!», який проводився за фінансової підтримки Криворізького міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».23 лист. 2015
«Україна – це я!»
«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Такими словами розпочався флешмоб, присвячений Дню Гідності та Свободи, який відбувся 20 листопада 2015 року в ЦДЮТ «Мрія».23 лист. 2015
«Я українець – і я цим пишаюсь!»
В рамках Міжнародного дня толерантності в Інгулецькому районі відбувся традиційний районний конкурс на кращий сценарій флешмобу «Я українець – і я цим пишаюсь!», учасниками якого були учні-лідери учнівського самоврядування, представники євро клубів ЗНЗ.23 лист. 2015
Вітання Олександрі Анфіловій, учениці КЗШ №114!
Учениця 9-Б класу КЗШ №114, Олександра Анфілова, успішно виконала роботи перших двох турів FLEX – програми культурного обміну.Іти на сторінку:
Авторизація
Новини
10 лип. 2024
8 лип. 2024
3 лип. 2024