Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
13 лист. 2015
Педагогічний подіум – для вас, заступники директорів!
10 листопада в ЦДЮТ «Мрія» пройшов міський педагогічний подіум «На хвилях обласного науково-методичного проекту Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» в рамках засідання міського професійного клубу заступників директорів позашкільних навчальних закладів «Відкрита трибуна».13 лист. 2015
Даруймо теплоту свого серця!
Доброта – річ дивовижна! Доброта зближує людей, як ніщо інше! Вона – та мова, на якій кожен захоче розмовляти, за допомогою якої ми всі можемо зрозуміти один одного. Доброта позбавляє нас самотності, душевних ран і образ.13 лист. 2015
Учителі гімназії – учасники ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні техніки» та Фестивалю з TRIZ – педагогіки, ейдетики та освітніх технологій «Школа по-новому» в місті З
Стало звичним вважати, що науково-практичні конференції це нудно та одноманітно… Але школа «ЕйдоС», що в Запоріжжі змінює всі стереотипи! Вчителі початкових класів Криворізької гімназії №127 Гурецька Н. М., Оліфірович Н. О. та Шишко Н. М. наприкінці жовтня стали учасниками ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні техніки» та Фестиваль з TRIZ – педагогіки, ейдетики та освітніх технологій «Школа по-новому» в місті Запоріжжя.12 лист. 2015
Маленькі учасники дорожнього руху.
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме з 09 листопада до 13 листопада 2015 року, в КДНЗ №132 була проведена цікава та повчальна лялькова вистава для дошкільнят «Дорожня азбука».11 лист. 2015
Міський майстер-клас для медичних сестер ДНЗ санаторного типу
11 листопада 2015 року на базі комунального санаторного дошкільного навчального закладу №164 Інгулецького району міста Кривого Рогу був проведений міський майстер-клас для медичних сестер санаторних ДНЗ "Здоров'я дитини - надбання нації" за темою «Організація медичного обслуговування дітей в санаторних дошкільних закладах».11 лист. 2015
Міжнародна гра "Бобор" - у КЗШ №114
Учні КЗШ №114 є активними учасниками різноманітних конкурсів та змагань, олімпіад та акцій. Навчаючись у закладі, що є учасником Всеукраїнського експерименту "Хмарні сервіси в освіті", діти активно пропагують знання інформатики та комп`ютерної грамотності.10 лист. 2015
Використання пісочної терапії в КДНЗ № 132, як різновиду арт-терапії для дошкільників
Серед багатьох засобів збереження та зміцнення як фізичного, так і психічного здоров’я дошкільників є ігри з піском. Пісочна терапія як різновид арт-терапії зорієнтована на притаманний кожній дитині внутрішній потенціал здоров’я і сили. Вона акцентує увагу на природньому вияві думок, почуттів та настрою в творчості, прийняття дитини такою, якою вона є.10 лист. 2015
Тематична екскурсія «Осіння прогулянка парком» вихованців ДНЗ №132
Осінні свята в КДНЗ №132 змінили тематичні екскурсії осіннього циклу. Вихователь Тарасюк Вікторія Вікторівна організувала та провела «Осінню прогулянку парком» для дітей групи № 6 старшого дошкільного віку.10 лист. 2015
Учас Міжнародному фестивалі «Перспектива» педагогів КСДНЗ №83
З 29 жовтня по 1 листопада 2015 року вихователь-методист дошкільного закладу №83 Попова Людмила Йосипівна стала учасником Міжнародного психолого-педагогічного фестивалю «Перспектива», який пройшов на Херсонщині. Це головна подія Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: ЗМІНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», свято професійного та особистого спілкування, навчання та відпочинку.Іти на сторінку:
Авторизація
Новини
10 лип. 2024
8 лип. 2024
3 лип. 2024