Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
23 лист. 2015
Чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед учнів ДЮСШ.
13-15 листопада 2015 року в басейні комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2» зібралися 242 учасника (юнаки 2003 р.н. та молодше та дівчата 2005 р.н. і молодше) зі спортивних організацій Дніпропетровської області для участі у Чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл.23 лист. 2015
Зустріч учнів КЗШ №59 із членами Інгулецької організації «Діти війни»
18 листопада 2015 року у рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 24-ій річниці Дня збройних сил України, у 8-А класі КЗШ №59 ( гурток «Юні музеєзнавці») відбулася зустріч з членами Інгулецької організації «Діти війни», якою керує Полуектова Роза Василівна.19 лист. 2015
КЗШ №114 та ТЗШ №16 : перехрестя дружби.
Дружні стосунки між двома школами стають тільки сильнішими.18 лист. 2015
Листопадова акція «Здорова дитина – майбутнє України» в ККДНЗ №127
В рамках місячника «Здорова дитина – майбутнє України» вихователь дошкільного закладу №127 Кажанова Н.О. провела для вихованців старшої групи № 9 літературну вікторину «Стежинами казок». До малят завітав у гості Незнайко, якому діти розповідали про здоров’я, його складові та навчали берегти цей безцінний дар.18 лист. 2015
Тиждень безпеки дорожнього руху в ККДНЗ №161
Швидке збільшення інтенсивності руху висуває серйозне завдання —забезпечити безпеку руху пішоходів. У попередженні дорожньо-транспортного травматизму важливу роль відіграє робота вихователів з роз’яснення дошкільникам правил дорожнього руху і прищеплення навичок дисциплінованості на вулицях і дорогах.18 лист. 2015
Правила безпеки на залізничному транспорті в ДНЗ №132
Основою безпеки на дорозі повинно стати розуміння всіма учасниками дорожнього руху тріади «ЛЮДИНА–ДОРОГА–ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ». Особливо це актуально тоді, коли середовище існування дитини перенасичено ризиком та небезпеками дорожньо-транспортних пригод. Тому постає нагальна потреба навчання дітей дошкільного віку не тільки правилам дорожнього руху, а перш за все формування в них культури поведінки на дорозі.18 лист. 2015
Тиждень психології в дошкільних закладах району.
В дошкільних закладах Інгулецького району закінчився тиждень психології. Проходив він насичено і різноманітно. Завданням організованих заходів були підвищення інтересу педагогів і батьків до психології; показ реальних форм роботи; формування інтересу дорослих до світу дитини, прагнення допомагати малюкам в індивідуально-особистісному розвитку, а також підвищення психологічної компетентності педагогів та батьків ДНЗ.17 лист. 2015
«Вчимося толерантності та дружбі»
17 листопада 2015 року у 2-Б класі КЗШ №59 (класний керівник Сімкович Тетяна Вікторівна) пройшов виховний захід «Вчимося толерантності та дружбі» у рамках проведення соціальної акції «Засвіти ліхтарик толерантності».17 лист. 2015
«Рух і час - 2015»
З метою розвитку та популяризації роботи дитячих прес-центрів, координації та підтримки їх діяльності, виявлення та розвитку творчо обдарованих школярів у напрямі журналістики 13 листопада 2015 року в ЦДЮТ «Ріднокрай» пройшов районний етап міського, фестивалю шкільних прес-центрів «Рух і час».Іти на сторінку:
Авторизація
Новини
10 лип. 2024
8 лип. 2024
3 лип. 2024