Завершення зміни на дозвіллєвому майданчику КЛ №115
14 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718642802_.jpeg)
Сьогодні ми знову були в басейні. Користь плавання безсумнівна для людини в будь-якому віці. Але для зростаючого дитячого організму регулярні заняття цим видом спорту просто необхідні. Саме плавання максимально навантажує і розвиває абсолютно всі групи м'язів, що не характерно для інших видів спорту. А якщо додати ще й азарт, дитячі усмішки, позитивні емоції, то час в таборі летить дуже швидко і з користю.
Цікавою була і зустріч з представниками Криворізького міського центру соціальних служб. Ми малювали крейдою на асфальті Перемогу. Діти підтримали своїх захисників. У роботах вони зобразили мрії про мирне небо та Перемогу України, успішну країну, державну символіку та захисників-героїв.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3028/images/img_8782.jpeg)