Майданчик літнього дозвілля «Happy Time» на базі КГ №114 завершує свої подорожі!
14 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718643452_.jpg)
Відвідуючи «Кабінети лікарів», учасники виконують різноманітні завдання, мета яких сформувати певні навички та вміння: в «Реєстратурі» - вихованці повинні назвати спеціалізацію лікаря та описати його роботу; у «Хірурга» - вчаться правилам переливання крові; у «Окуліста» - не лише перевіряють свій зір, а й виконують завдання на увагу та кмітливість; зі «Стоматологом» поринають у минуле та дізнаються історію виникнення зубної щітки і пасти, а також, чому потрібно доглядати за зубами. Вчаться надавати першу долікарську допомогу при пораненні, опіку, переломі на станції «Швидкої допомоги», що є надзвичайно корисною та необхідною практикою в цей нелегкий для нашої країни час. Взагалі квест проходить легко і невимушено, з кожним наступним завданням діти беруться за його виконання зі ще більшим ентузіазмом та задоволенням. Групи «Пацієнтів» - невеликі (3-4) чоловіка, отже всі діти мають змогу взяти участь та виконати те чи інше завдання.
Діти з сумом говорили один одному до побачення. Не сумуйте, наші дітлахи, зустрінемося влітку 2025 року!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3029/images/dityachiy_maydanchik_kg_114_2_.jpg)