Один день на літньому майданчику КГ №102
13 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718287755_.jpg)
А в улюбленій "Посмішці" разом з Катериною Черниш (практичним психологом) діти говорили про дружбу , взаєморозуміння та підтримку, а ще створювали рибок, які можуть виконати добрі та корисні бажання . Кожна виготовлена рибка особлива, бо виконана з любов'ю і позитивом.
Заняття в мистецькій студії "Звичайне диво", які проводить Анастасія Будяченко (керівник гуртка) , вразили всіх технікою малювання "Кляксографія". Це дуже цікавий спосіб створювати фантазійні та веселі сюжети.