Насичений день на літньому майданчику КЛ №115
13 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718287537_.jpg)
Далі було заняття з української мови, де діти з одного слова складали іменники й дієслова – «Хто більше?». Уявіть собі: Сидорук Маргарита з одного слова склала цілих 24! Пізнавальними і цікавими були й інтерактивні вправи на знання слів з нормативними наголосами.
Після цього з дітьми працювали представники центру дитячої творчості. Розмальовки завжди люблять діти. Цей процес творчий і дуже захоплюючий. Він розвиває уяву, фантазію, дає можливість розмалювати світ так, як хочеться саме дитині.
Рух, пізнання, творчість – ось девіз сьогоднішнього дня!