Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Другий тиждень на майданчику у КГ №92 пройшов насичено та весело
13 черв. 2024
Незважаючи на дуже часті та тривалі повітряні тривоги, до нас приходили наші друзі. Ми зустрічалися з працівниками ЦДЮТ «Мрія», які розважали нас веселими танцями та розвивали нашу творчість гарними малюнками. У вівторок ми зустрічалися з працівниками Музичної школи №6. А в середу до нас завітала спеціалісти Ювенальної превенції, з якими ми повторили правила безпеки під час воєнного стану. Два тижні першої зміни промайнули непомітно.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_04_44_726.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_04_44_877.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_04_45_402.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_57_33_972.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_04_45_708.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_3025/images/zobrazhennya_viber_2024_06_13_12_57_00_870.jpg)