Завершується другий тиждень на дозвіллєвому майданчику «Капітошка» Криворізької гімназії №101
13 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718286688_.jpg)
Відвідали майстер класи: з виготовлення листівок з сухих трав та квітів; з малювання; з виготовлення морозива та кексів із пластиліну; та створення троянд із стрічок. Відчули себе справжніми шукачами скарбів, пройшовши “Веселковий” квест, та зібравши всі ключики. Поексперементували з папером, фарбами та водою. І куди ж без ігор, танців та різноманітних змагань, які здружили нас ще більше.
Але на цьому наші розваги не закінчуються. Попереду багато цікавого.