Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Останні дзвоники у школах Інгулецького району
31 трав. 2023
31 травня 2023 року традиційно у закладах загальної середньої освіти Інгулецького району пролунав останній дзвоник. Попередньо заклади обрали власну форму проведення заходів з цієї нагоди, враховуючи свою академічну самостійність та безпекову ситуацію. відбулися урочисті лінійки для випускників, зустрічі у своєму класі, наукові пікніки, дистанцііні останні уроки тощо. Бажаємо всім здобувачам освіти мирного неба і радісного літа! Чекаємо у наступному навчальному році!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/346818950_923258068931944_2362117387509580559_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/347005162_226590813448004_1838873931846145531_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350298590_483375110642324_2396475973858923003_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350489715_1804192409974991_2277803236756616984_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350486159_5693909620710046_172211314957153345_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350676317_793418768756698_180567226019716449_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350764809_638574311124882_8280864413154223711_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350767273_185811587761432_8603667746479366743_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350774621_121566637589860_1595591109411491240_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350789621_617387806783787_1312598809356622224_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350795251_757791202807583_2976662935626442159_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350831910_642969304347452_7007745592057984431_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350935817_557504509914229_1416579880370174380_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2850/images/350939055_1310358046493707_7385292986697205315_n.jpg)