1 червня – День захисту дітей
1 черв. 2023
![](/uploads/org1464/news_1685613279_.jpg)
В цей день в КЗДО КТ № 207 КМР було проведено святкову програму «Пригоди з Левом, Котиком та Зайцем». Герої привітали та розважили діток іграми, танцювальним флешмобом та творчими завданнями. Також на свято завітали представники із служби у справах дітей Анна Стеценко та відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради Анна Перевєрзєва, які подарували діткам солодкі призи.