Випускний в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №255 Криворізької міської ради – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти !
31 трав. 2023
![](/uploads/org1464/news_1685532685_.jpg)
Ось і настав довгоочікуваний час прощання наших старших дошкільнят з рідним дитячим садочком. Не так давно батьки привели діток до нашого закладу, довірили нашому колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни України, наше майбутнє!
Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож, бажаємо випускникам успіхів у здобутті знань, бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. Нехай кожного з вас попереду чекає щаслива дорога. В добру путь!