Знаменний день для наших діток перший у житті випускний!
31 трав. 2023
![](/uploads/org1464/news_1685529247_.jpg)
Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитячим садком в КЗДО №155 КМР на базі КГ №67.
Бажаємо випускникам миру в країні, родині!
Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів!