14 лип. 2022
В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. У рамках проведення міського калейдоскопу літніх заходів педагогами ЗДО №101 проведено лялькову виставу «Пес Патрон та несподівані знахідки». Дітям було показано основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стали взірцем для наслідування.
Повну версію лялькової вистави можна переглянути за посиланням
https://youtu.be/HKnDhFf2Y2Y
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2733/images/2.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2733/images/16.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2733/images/3.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2733/images/4.jpg)