12 лип. 2022
У рамках проведення міського калейдоскопу літніх заходів педагогами закладу дошкільної освіти № 83 Інгулецького району м. Кривого Рогу проведено онлайн челендж добрих справ "Добро починається з дитинства". Хвилини онлайн спілкування спрямовані на формування моральних почуттів, людського обов'язку, чутливості, чуйності, допомагають відкрити дітям світ любові та добра, допомогти їм пізнати світ навколо себе і себе у цьому світі, ознайомити їх із формулами людяності.
Відео за посиланням: https://youtu.be/ToR96DljEgs
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2731/images/img_1b156327afdf5327777228d73ab080ab_v.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2731/images/img_6c83d46d8d02c78e412a377a9e558049_v.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2731/images/img_8be8756c35b314e1a92671eca6466184_v.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2731/images/img_9ff18b0e09b15d37e746335a150ae6f7_v.jpg)