Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Літній дозвіллєвий майданчик у ДЮСШ №2
1 серп. 2022
З метою організації змістовного дозвілля дітей під час літніх канікул на базі дитячої спортивної школи №2 працює дитячий майданчик літнього дозвілля. Спілкування, згуртованість, командна взаємодія, фізичний розвиток, веселощі та змагання – це все, що так необхідно дітям у наш непростий час.
Запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей – це найбільша нагорода.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2735/images/20220801_100007.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2735/images/izobrazhenie_viber_2022_07_30_05_22_20_092.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2735/images/izobrazhenie_viber_2022_07_30_05_22_33_798.jpg)