Тиждень психології в КЗ «ДНЗ №127 КТ» КМР
6 лист. 2020
![](/uploads/org1464/news_1604916974_.jpg)
Під час проведеної роботи найбільше захопило всіх малювання мандал, які сьогодні поширені у всьому світі. Із значенням цього слова ознайомилися не лише дошкільнята а й працівники закладу. Арт-терапевтичні заходи, запропоновані практичним психологом, стали до душі усім членам заходу. Олена Василівна запропонувала кожному члену колективу обрати собі особисту мандалу, розфарбувати її, чим намагалися зобразити свої бажання. А дітям надали можливість не тільки малювати мандали, а й викладати їх з природнього матеріалу.