Районний семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Інгулецького району
22 лист. 2019
![](/uploads/org1464/news_1574953455_2461.jpg)
Завідувач закладу Нековаль О.С. представила виставку авторських дидактичних ігор та провела з присутніми брейнстромінг з даної теми. Слухачам були представлені інноваційні форми роботи: методичні родзинки «Mind map» (онлайн презентація програм та платформ для складання інтелектуальних карт), презентаційний меседж «Інфографіка», на якому слухачі мали змогу в онлайн працювати з філвордами, а для зняття емоційної напруги, пройшли бестінг «Кращі загадки та головоломки». Завершився захід складанням мультибусу «Мої враження».