Екскурсія до музею ПівдГЗК вихованців КЗ «ДНЗ (ясла-сад) №83 КТ» КМР
8 серп. 2019
![](/uploads/org1464/news_1565614511_.jpg)
Екскурсовод розповів дітям про важливість професій, які використані в промисловості ПГЗК, продемонстрували змістовний відеоролик про роботу кар’єру та захопили дітей бесідами про промислове сьогодення. Дошкільнята , відвідавши музей, перебували у захваті та розпочали планування свого професійного майбутнього. Зустрічай, ПГЗК, своїх майбутніх працівників!