Кольоровий тиждень в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №45» КМР розпочато!
12 серп. 2019
![](/uploads/org1464/news_1565615280_.jpg)
Кожен день цього тижня буде присвячений відповідному кольору. Щодня, протягом тижня педагоги закладу з дітьми проводитимуть дидактичні та малорухливі ігри, творчі роботи, залежно від кольору дня.
У понеділок - день червоного кольору.
Червоний колір – це колір життя, колір гідності, лідерства, потреба активно діяти та домагатися успіху; пристрасть, прагнення підкорювати, керувати і бути на першому місці. Червоний колір відповідає найскладнішому шляху життя – шляху мудрості.