"Здорові діти - здорова нація" (ЗДО №83)
6 серп. 2019
![](/uploads/org1464/news_1565116062_.jpg)
Заклад дошкільної освіти №83 працює за девізом : «Здоров’я дітей у наших руках. Здорові діти - здорова нація!».
Робота з оздоровлення проводиться в єдності з природою – адже дитина це часточка природи. У нас в садочку є для цього всі необхідні умови: чудове природне оточення, квітники, ігрові майданчики, створено сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей: створено спокійні середовища, які не пригнічують психічні процеси, повноцінно та раціонально організований руховий режим. Намагаємося добитися того, щоб максимально під час свого перебування в садочку, дитина проводила на свіжому повітрі.Таке спілкування з природою дає дуже багато для зміцнення здоров’я і для розумового р
озвитку малюків.