29 лип. 2019
Усі свої акції та заходи оздоровлення дітей в літній період 2019 року, які були сплановані в ЗДО №164, проходили під гаслом "Спорт-це сила, спорт-це труд, діти з спортом радісно живуть". Однією із найважливішою акцією оздоровчої роботи в дошкільному закладі, що має освітнє та виховне значення, яким безпосередньо клопотався педагогічний колектив, спеціалісти та батьки у цей пеоіод, є здоров'я та фізичний розвиток дошкільників, які спрямовані на головні лінії розвитку дитини, її фізичного, психічного та морально-духовного здоровя, особистісні цінності, етичні орієнтири, навички практичного життя, емоційне відображення та формування здорової індивідуальності дошкільника.
Значущою подією в спортивному житті дошкільників стало те, що інструктор з фізичного виховання, вихователі разом з батьками проводили протягом червня, липня оздоровчо-спортивну акцію "Тиждень здоров'я». Метою цієї акції стало наступне: спонукати всіх учасників освітнього процесу до партнерської взаємодії та до рухової активності, схвалювати намагання виявляти в ній самостійність, вольові зусилля, враховувати руховий досвід кожної дитини, притаманний їй темп рухів, рівень рухливості, природні можливості та здібності. ![](/uploads/editor/1464/91448/news_2441/images/36061.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2441/images/image_0_02_05_88e138689fa6793f257415d6e65940382f8487c4790399720375206f72ccaa0d_v.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2441/images/image_0_02_05_e92e2003a9fcc8d84835e2d998f5c5815a938e26471ece40f872b81e1cd88877_v.jpg)