Здорове літо в ЗДО №161
30 лип. 2019
![](/uploads/org1464/news_1564594162_.jpg)
. В літній період діти максимально перебувають на свіжому повітрі. Прогулянку здійснюють за будь-якої погоди. Активна діяльність на прогулянці(ігри, фізкультурні комплекси, спортивні розваги, спостереження, трудова діяльність тощо) підвищує життєвий тонус і сприяє всебічному розвитку. Діти грають в улюблені ігри, використовуючи обладнання майданчиків, виносні іграшки та посібники, проявляють свою ініціативу та творчі здібності.