Розвага-конкурс «Кожному в пісочниці – дуже гратись хочеться» в ЗДО №187
26 лип. 2019
Отже і сьогодні до наших діток завітав клоун Веселунчик і запросив їх у подорож до Чарівного пісчаного містечка, де діти гралися з піском, будували казкові палаци та дивовижні країни. Наприкінці всі разом провели подорож по пісчаному містечку, помилувалися спорудами з піску та визначили переможців. Дуже сподобався нашому Веселунчику підводний замок, який побудували діти групи №3 разом з вихователем Полтавець А.Г.