Тиждень пішохідного туризму
18 бер. 2019
Цей день, безумовно, надав дітям заряд бадьорості і позитивні емоції, допоміг змістовно відпочити і зміцнитися фізично. Інструктори під час тренування намагалися підтримувати у команд дружню атмосферу. Це зовсім нескладно, адже у них чудове почуття гумору, величезний запас цікавих історій і, звичайно, життєвий досвід, яким вони охоче діляться з дітьми. Важливо також, що вчителі, які прийшли разом з дітьми, були небайдужі, переймалися вміннями кожної дитини та підтримували їх морально!