Бути фінансово грамотним!
18 бер. 2019
![](/uploads/org1464/news_1553149415_.jpg)
Вперше у фінансову гру-симуляцію «Життєвий Капітал» грали діти з батьками! Удача супроводжувала гравців протягом всієї гри! Досвід батьків та сміливість дітей допомагали вкладати вигідні угоди, розумно використовувати стартовий капітал. Гравці зустрічалися з такими ж фінансовими проблемами, якими наповнене сучасне життя в суспільстві. Робили висновки, ділились враженнями! Досвідчені тренери Сергій Серченя та Наталка Гарбуз та їх помічниця Дарина Гарбуз були справжніми фінансовими консультантами. Завдяки батькам та учням 10-Б класу було створено дружню атмосферу та набуто новий досвід.