Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Збережемо здоров'я змолоду!
18 бер. 2019
Директором програми ВЖЕО "Проект КЕШЕР" Недак Владою інційцовано проведення ряд зустрічей із дівчатками старших класів закладів загальної середньої освіти району з профілактичними бесідами, спрямованими на формування прогресивного погляду на питання жіночого здоровя на етапі статевого дозрівання. ,Так,, 15 березня 2019 року було проведено на базі КЗШ №73 відеолекторій "Долання міфів. Правда про жіноче здоров'я ".
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2358/images/53013897_1016430795147347_6067506977733345280_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2358/images/53851641_1016430978480662_3111062451370590208_n.jpg)