Районне методичне об’єднання для вихователі спеціальних груп, керівником
2 квіт. 2018
На заході були використані різні форми роботи з педагогами, такі, як проблемний стіл за темою створення єдиного простору розвитку та корекції дитини в дошкільному закладі та в сім’ї, обмін досвідом по сучасним підходам до співпраці з сім’єю вихованців, були надані рекомендації психологом по діагностичному вивченню дошкільників. Крім того, вихователь старшої групи продемонструвала практичну діяльність з даного напрямку з подальшим аналізом присутніх педагогів. Вихователі спеціальних груп отримали на заході як теоретичні рекомендації , так і практичні.