ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ КЗШ№92
4 квіт. 2018
![](/uploads/org1464/news_1523478736_.jpg)
Протягом тижня працювали шкільні спортивні секції з баскетболу та футболу , бібліотека , комп'ютерний клас для учнів початкової школи проводилися конкурси , майстер – класи , вікторини.
Учні 5-9 класів із задоволенням приймали участь у коучингу «Ми діти Криворіжжя», кейс « Письменники мого краю», клуб юних інтелектуалів « Україна ХХІст» та весело провели час на виставці «Ландау» .
А самою незабутньою для учнів стала екскурсія до м. Запоріжжя на Хортицю. Де учні знайомилися із історією козацтва та разом з козаками приймали участь у козацьких забавах.