ОЛЕНА ГНАТЕНКО, СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ КГ №127 - УЧАСНИЦЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО ЯК ІНСТРУМЕНТ МЕДІАПРОСВІТИ З ПРАВ ЛЮДИНИ»
31 бер. 2018
У рамках фестивалю відбулася ІІІ Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини», учасником якої була модератор кіноклубу «LAO» Криворізької гімназії №127 Гнатенко Олена. Під час заходу присутні ознайомилися з минулорічними досягненнями, завданнями на майбутнє, заходами Міністерства юстиції України для покращення правової освіти населення, обговорені питання щодо «рівності» та «дискримінації», організації інклюзивних заходів і, звичайно, долучилися до перегляду документальних фільмів. Такі заходи допомагають знайти однодумців, отримати нові знання, надихають на нові ідеї, спонукають до активних дій.