ЗАСІДАННЯ ІСТОРИЧНОГО ДІАЛОГ-КЛУБУ "ПАМ'ЯТЬ" У КГ №127
23 січ. 2018
У ці дні вся Україна відзначає не лише 99-річницю соборності, а й 100-річчя незалежності. 22 січня у далекому 1918-му прийняли 4-й Універсал Української Центральної Ради, яким проголосили незалежність України.
|
Саме цим подіям було присвячене чергове засідання історичного діалог-клубу "Пам'ять" (керівник Поліщук В.С.). Присутні стали учасниками віртуальної мандрівки яскравими пам'ятними подіями 1919 року, розглянули паралелі історичних подій столітньої давнини і сучасної України.
|