День Соборності України в закладах загальної середньої освіти Інгулецького району
![](/uploads/org1464/news_1516956312_.jpg)
У день відзначення Дня Соборності та Свободи України, утвердження високої політичної культури у суспільстві, виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини у закладах освіти Інгулецького району пройшла єдина виховна година «Час історичного вибору».
Всі навчальні заклади житлового масиву Інгулець взяли участь у районних урочистостях біля пам`ятника Т.Г. Шевченка, присвячених Дню Соборності. Це свято є нагадуванням про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної гідності.
Також для учнів були організовані виставки в бібліотеках, присвячені цій пам'ятній даті. Протягом тижня працювали тематичні відеолекторії, проводилися виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»; виставки пошуково-дослідницьких робіт «Це моя Україна!».
Під час уроків історії проводилися бесіди, вікторини з теми: "День Соборності України - символ національного єднання українського народу», конкурс презентацій та буклетів на тему "Нездоланна сила єдності народу".
Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!