Вчитель інфо

VI міські змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях

23 січ. 2018
З метою популяризації та подальшого розвитку спортивного туризму, вдосконалення спортивної майстерності учнівської молоді, відродження спортивного туризму в місті як виду спорту, формування у дітей

Організаторами змагань було управління освіти і науки виконкому  Криворізької міської ради та КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району»  КМР (дир. Глядченко Г.В.)

У змаганнях   взяло участь 8 команд КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району», КПНЗ «ЦТКЕУМ Покровського району «Фортуна» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ Саксаганського району «Мандрівник» КМР -  3 команди,  КПНЗ «ЦТКЕУМ  Центрально - міського району «Вершина» КМР,  КЗШ № 100, 59  Інгулецького району, 65  учнів. Протягом дня  команди випробували сили в різних видах змагань, таких як  «Гірські перешкоди особисто-коамандні», «Змагання зв’язок» та «Рятувальні роботи».  За підсумками всіх видів змагань переможцями стали команди:

˗          І місце –  КМПЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР  (тренер Чернявський Сергій Іванович);

˗          ІІ місце - КЗШ № 59, Інгулецького району (тренер Найдюк Петро Анатолійович);

˗          ІІІ місце – КЗШ № 100 Інгулецького району (тренер Галіченко Геннадій Григорович).

Жага до перемоги була і у команд   Саксаганського та  Центрально-міського районів, які не вибороли призових місць, у загальному заліку,  але час від часу дихали у спину лідерам змагань і на окремих дистанціях  посіли призові місця:

на дистанції «Рятувальні роботи» - ІІІ місце посіла команда КПНЗ «ЦТКЕУМ Саксаганського району «Мандрівник» КМР команда СТ – 1.

на дистанції «Гірські перешкоди» - ІІІ місце посів Кириченко Дмитро КПНЗ «ЦТКЕУМ Центрально-міського району «Вершина» КМР.

Слід відзначити, що всі учасники змагань самовіддано боролися за право володіти І місцем, і хоча цього року не всі показали високі досягнення, та ми будемо чекати їх перемог у наступних змаганнях. Після закінчення змагань, діти втомлені, але задоволені повернулися до рідних домівок, щоб продовжувати тренування та виборювати нові перемоги.