МО класних керівників Інгулецького району
19 січня 2018 року в КПНЗ ЦДЮТ «Мрія» відбулась нарада з класними керівниками 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Інгулецького району з метою ознайомлення з наказом МОН України від 06.06.2017 №434 «Про затвердження Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти»; визначення пріоритетів у роботі класного керівника з дитячим учнівським та батьківським колективами;
ознайомлення із віковими особливостями розвитку учнів 1-11 класів;
обговорення актуальних питань організації виховного процесу в учнівському колективі.
З доповідями виступили: Г. Мотижинець, головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому міської ради; М. Дудник-Тітаренко, методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР; Г. Ліпко, практичний психолог КГ №127, керівник методичного об’єднання практичних психологів Інгулецького району;
С. Шушаріна, практичний психолог КНВК №35 «Імпульс», керівник методичного об’єднання класних керівників Саксаганського району; Л. Мазуренко, заступник директора з виховної роботи КЗШ №82 Інгулецького району.