СХОДИНКИ ДО СОЦІАЛЬНОЇ ЗРІЛОСТІ
![](/uploads/org1464/news_1516605224_.jpg)
Захист проектів проходив у творчій формі. Під час роботи і голосування членів журі окремо для дітей було проведено ігрову програму, а для педагогів – міні-тренінг «Педагог-як сонце».
У складній боротьбі учасники Інгулецького району стали переможцями та були нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради:
- за зайняте ІІ місце – проект «Дурний язик голові не приятель» (КЗШ№101).
Автори проекту: Ашарова Єлизавета ( учениця 8 кл.), Черниш Єлизавета ( учениця 7 кл.). Керівники проекту: Діхтяренко О.С., класний керівник 8 кл., вчитель російської мови та зарубіжної літератури, Бєлікчі-Капустинська І.А., класний керівник 7 кл., вчитель української мови та літератури (номінація просвітницько-профілактична діяльність);
- за зайняте ІІІ місце - проект «Добро в долонях» (КЗШ№102).
Автор проекту: Руденко Артем, учень 9-А класу. Керівники проекту: Ященко М.С., вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури; Чернова Л.І., педагог-організатор (номінація благодійність).
Також на конкурсі команді КЗШ№102 була передана письмова Подяка від Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» за активну допомогу у проведенні акції «Назустріч Мрії V».
Вітаємо переможців!