КЗШ №114: Перерва корисна або "Мозколомна перерва"
![](/uploads/org1464/news_1516607154_.jpg)
Тоді наші учні намагалися побудувати піраміди, розгадати головоломки і раділи, якщо фортуна була на їхньому боці. Потім ідею підхопила Ірина Дєрусова, вчитель історії та класний керівник енергійного 6А класу. Вона організувала роботу від шкільного євроклубу "Euroworld" КЗШ №114 (за підтримки навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна) по організації "мозколомних перерв". Тут разом розгадують загадки пятикласники та одиннадцятикласники, бо всім цікаво! Навколо себе збирає учнів та учениць його величність Танграм, запрошують шахи, різноманітні логічні задачі «Склади коло», «Склади квадрат», задачи з палічками.... Такі перерви стали популярними і ось нова пропозиція: справа ця стала загальношкільною. В рекреаціях встановлені століки, накопичується банк саморобних ігор, придбано ігри "Подорожуємо Україною" та "Подорожуємо Львовом". Є все для проведення перерви корисної! Запрошуємо!