КЗШ №114: Різдвяні зустрічі у колі друзів
19 січ. 2018
![](/uploads/org1464/news_1516604866_.jpg)
Новий рік, Різдво Христове,свято Водохреща – це свята, найбагатші за розмаїтістю народних обрядів. Красиво й велично святкується вони на Україні. Всю неповторність і красу цих зимових свят намагалися показати учні нашої школи своїм батькам на Різдвяних зустрічах "У колі друзів". Кожен класний колектив цікаво, креативно і натхненно привітав своїх батьків та гостів із Новорічними та Різдвяними святами, подарували різноманітні виступи: казки, обряди, шоу, концерти. А на початку святкових зустрічей учні 8-Б класу передали кожному класному колективу Вифлеємський вогонь миру, як символ тепла, миру, злагоди та душевного спокою. Вони привезли Віфлеємський вогонь миру з Тернополя, де гостювали у ТЗОШ №16, отримавши його від пластунів.