Інгулецькі стронгмени
8 січ. 2018
![](/uploads/org1464/news_1515654348_.png)
Інгулецькі спортсмени відділення самбо дитячо-юнацької спортивної школи № 2 4 січня 2018 року змагались на татамі свого спортивного залу. Тренери Корзінов А.В. та Омета П.О. зібрали на зимових канікулах дітей молодшої вікової категорії, щоб виявити найсильнішого «стронгмена» свого відділення. Допомагали у суддівстві змагань вихованці старших груп, а малюки-спортсмени повернулись додому з гарним святковим настроєм.