КЗШ №102: «Ліга сміху»
5 січ. 2018
У змаганнях взяли участь 3 шкільні команди: «Веселі та щасливі» (6-а клас), «Динаміт» (6-Б клас), «V.I.P. FEST» (7 клас). Команди змагалися у трьох конкурсах. Перший – візитка «Заявка на майбутнє». У другому конкурсі «Розминка» команди підготували по одному питанню і свій варіант відповіді. Заключним конкуром було домашнє завдання команд на тему: «Не щастить у навчанні, то пощастить у…». Діти продемонстрували різноманітні новорічні сценки, жартували над пригодами шкільного життя, привітали жартівними побажаннями усіх працівників школи з Новорічними та різдвяними святами.
Згідно оцінювання журі, перемогу здобула команда 7 класу «V.I.P.FEST».