КЗШ №101: Новорічні розваги
![](/uploads/org1464/news_1515594086_.jpg)
В них розкриваються різні дитячі таланти: хтось гарно співає, хтось майстерно малює, а хтось у результаті виявляється швидше і спритніше всіх.
Так у нашій школі № 101 26 грудня 2017 року стартував марафон новорічних розваг. Під час гри «Наші друзі – дорожні знаки» учні 5-9 класів закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулиці. А учні початкових класів 02 січня 2018 року брали участь в інсценуванні «Пригоди Колобка у місті» з цієї ж теми. 27 грудня 2017 року працювала майстерня з виготовлення новорічних листівок та витинанок. 28 грудня 2017 року розважались «Разом з Дідом Морозом». Під час заходу дітям цікаво було порівняти себе з іншими і навчитись заслужено програвати. Конкурс малюнка «Зима іде» виявив художні здібності, розкрив фантазію.
Також під час зимових канікул учні брали участь у тренінгу «Квітка папороті», круглому столі «Новий Рік крокує по планеті», із захопленням сприйняли квест-гру «Зимова казка».
Безсумнівно Новий Рік – свято дітей, яке покликане об’єднати та розкрити творчі здібності.