КЗШ №102: Розваги біля «Ялинкового містечка»
4 січ. 2018
Кожна дитина з нетерпінням чекає Новорічних та Різдвяних свят. А відчути святковий настрій нам допомагають різноманітні культмасові заходи.
Учні КЗШ №102 напередодні Новорічних свят гарно та змістовно провели свій час в «Ялинковому містечку» житлового масиву Інгулець. Дітей привітали казкові герої та їх помічники – сніжинки, гноми символ року Собака. Діти співали новорічні пісні та водили хороводи біля ялинки
Було організовано веселі спортивні змагання. Діти із задоволенням брали участь у змаганнях та конкурсах та отримували солодкі подарунки від Діда Мороза.