КЗШ №114: зимові свята в Тернополі
![](/uploads/org1464/news_1515135987_.jpg)
Напередодні зимових свят делегація учнів 7-9 класів рушила до Тернополя(керівник делегації Дєрусова Ілона Юріївна). Відбулась дружня зустріч в Тернопільській ЗОШ № 16, святковий концерт, насичений традиціями та зимовими обрядами, в якому брали участь і наші учні та екскурсія містом, яка завершилась участю у відкритті ялинки на головній площі Тернополя.
Наших учнів гостинно приймали родини учнів ТЗОШ №16, які створили родинний затишок і святкову атмосферу перебування, за що ми їм щиро вдячні. Протягом перебування у партнерській школі переглянули також "Андріївські вечорниці", чарівне дійство, за що велика подяка 3-му класу та класоводу Вальчишин Лесі Василівні за чудову постанову. Також учні навчалися разом з друзями в Тернопільській ЗОШ 16, мали можливість показати свій рівень підготовки та знань. Цікавим виявився і майстер-клас від Шастків Галини Михайлівни по виготовленні стильної новорічної ялиночки. Але кульмінацією візиту була вже традиційна в ТЗОШ №16 гра "Ключі від форту Тернопільська ЗОШ №16", коли гравцям довелося пройти через масу випробувань у нічній школі та перемагати себе.
Справжній подарунок для КЗШ №114 підготували пластуни. Уже за традицією, пластуни ТЗОШ №16 передали Вифлеємський Вогонь Миру, аби кожен охочий міг запалийого його у своїй оселі. Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Передали цей Вогонь Криворізькій ЗОШ №114 і він запалав у нас дружнім вогником надії, любові та сподівань. Дякуємо, дорогі друзі-тернополяни! Щасливих свят!
Переглянути фотозвіт