ВОЛОНТЕРИ ГІМНАЗІЇ У КРИВОРІЗЬКОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ БУДИНКУ ДИТИНИ
4 січ. 2018
Старшокласники подарували малюкам справжню новорічну казку. Малеча із задоволенням танцювала, співала та водила хороводи разом із Дідом Морозом та улюбленими казковими героями. Волонтери передали дітям від учнів гімназії різноманітні іграшки, предмети особистої гігієни та солодощі.
Ця зустріч не залишила байдужими старшокласників.
До нових зустрічей, малюки!