«Різдвяний передзвін»
05.01.2018 року учні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 стали учасниками святкової програми «Різдвяний передзвін». Дітвора брала активну участь у хороводах, вікторинах та іграх, колядували та щедрували. Під керівництвом вчителя початкових класів Колєснікової Світлани Павлівни підготували музичні та театральні вставки – сцени з життя української родини та народних казок напередодні Різдва. Були відтворені давно забуті у нашій місцевості різдвяні обряди «Маланки» та «Кози».
Уявити різдвяне святкування без смаколиків неможливо, ними охоче ласують дорослі та малі, тому учні стали учасниками майстер-класу з виготовлення різдвяного печива.
Свято пройшло весело, змістовно, залишивши у всіх присутніх відчуття миру і тепла в душі.
Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу. Це свято єднання, любові та доброї волі, яке приносить нам тепло і радість у кожну родину. Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою, добра та мирного неба над головою!