Новорічні ранки в ДНЗ
5 січ. 2018
![](/uploads/org1464/news_1515590596_.jpg)
Педагогічні працівники садочка перетворилися Міньйонами, Червоною шапочкою, непосидючою Чаклункою, сніговиком Оловом, кмітливими Білочкою, Зайчиком та веселими Фіксиками. У фіналі новорічної історії з’явився Дід Мороз зі Снігуркою і допоміг нашим друзям стати добрими, чемними та вихованими. Герої наших історій сучасні та креативні, чим неймовірно сподобались усім малятам та батькам. Про особливо казкову атмосферу говорять усі гості наших свят. А ми готуємося святкувати Різдво!