Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчитель інфо

Змагання з орієнтування.

4 січ. 2018
Орієнтування - це свіже повітря, біг, логічне мислення, природа, квест, пригоди в одному флаконі! Тому ми відкриваємо сезон змагань – 2018 року змаганнями зі спортивного орієнтування «Зимова казка». Для учнів шкіл Інгулецького району - це стало способом життя. Взимку орієнтуємося на ж/м Інгулець, весна-осінь в лісі.

Не  в зимову погоду, під дощем і вітром, серед  багатоповерхівок, дерев та кущів на проспекті Перемоги  зібралися професіонали - орієнтувальники  Інгульця. Перевірити свої прудкість і кмітливість вирішили майже 100 учасників. Багато з них, а правду кажучи практично всі, взявши найближчі кп, вирішили що не дарма ж  трохи змокли і зібрали всі інші. Це була дистанція по заданим КП зібрати букви, а потім ще  скласти зимові слова, в кожній групі вони були різні.

В основній – майстерській – категорії  до 14 років першими фінішували -  Рибалко Кирило учень КЗШ № 59 та  Шилова Софія, учениця КЗШ № 114.

Учениця КЗШ № 59 Волошина Христина та учень КЗШ № 100 Горшков Владислав вибороли   І місце у змаганнях серед дівчат та хлопців не старших 12-ти років, другою була – Трюхан Валерія, учениця КЗШ № 100, а з  третім результатом тут фінішувала  Бондаренко Каміла, учениця КЗШ № 59.

В категорії  до 10 років перемогла Храпунова Кіра, учениця КЗШ № 92,  за нею фінішну лінію перетнула Колєснікова Марія, учениця КЗШ № 92 .

Чому,  Туристичний сезон 2018,  ми відкриваємо змаганнями з орієнтування??? Тому, що навички спортивного орієнтування дають можливість вільно почувати себе в незнайомій місцевості, в інших містах і країнах. Для матерів спокійно, що дитина не заблудиться. Їх не треба до 12 років всюди проводжати і возити. Він самостійний доросла людина.

А ще, дуже приємно погуляти з сином або дочкою на своєму житловому масиві по карті. Навчати орієнтуватися можна дитину з трьох років. Який ще спорт так доступний?

Спортивне орієнтування - спорт для всієї родини! Приходьте! Ми Вас запрошуємо!!!