Інформаційна зустріч в КЗШ №59
3 січ. 2018
![](/uploads/org1464/news_1515134788_.jpg)
У ході бесіди учням були роз’яснені їх права та обов’язки згідно основних законодавчих актів. Також вони були поінформовані про статті кримінального та адміністративного кодексів України, за якими найчастіше притягуються до відповідальності діти, види відповідальності, наведені приклади кримінальних правопорушень, які скоїли підлітки в Інгулецькому районі у 2017 році та наслідки цих вчинків.