КЗШ №114: хроніка мандрівки учнів школи Європою-частина перша
Мандрувати з друзями потягом завжди цікаво! Мандрівка розпочалася у місті Тернопіль, де нас гостинно зустріли керівники проекту - учителі там учні ТЗОШ №16 імені Володимира Левицького. Мандрівка містом принесла нових вражень: цікавий парк зі зверинцем, Тернопільський став, памятки культури та архітектури...А головне - друзі! Тернопільське телебачення навіть зняло про наш проект телесюжет.https://www.youtube.com/watch?v=s7xaaSUn6Jw Дорога до Любомежа виявилася непростою, тому що довелося біля 10 голин чекати на митницях.Але ми перемогли очикування у черзі автобусів і нас зустрічали тепло та з любов*ю на південному заході Польщі у такому чарівному містечку, який просто з історичних літописів представ перед нами. Зустрічати нас прийшов навіть бургомістр! Директор гімназіїпані Іоанна організувала нам частування і дуже теплу зустріч! Гімназія м.Любомеж - це комплекс споруд, які мають історичну цінність бо побудовані в різні часи(від 15 до 19 століття), мають чарівні елементи архітектури та багату історію! Уявіть, в рекреаціях є фото випускників різних часів, ми знаходили і 1949 рік навіть! Прекрасно обладнані класи, сучасні прилади, комп*ютери, все овіяно історією! Пан Станіслав продемонстрував нашим учням класи, в яких він працює: фізичний кабінет та кабінет інформатики, за що йому безмежно вдячні! А жили ми в колишньому жіночому монастирі!Споруда вражає своєю міцністю, складністю переходів, вітражами та старовинними сходами з кованими перилами.Це був інтернат для дітей, які мають бажання тут отримати освіту, але живуть в інших місцях.Тут будуть навчатися і українські діти з нового навчального року.