КЗШ №114:хроніка мандрівки учнів школи Європою-частина друга
14 лип. 2017
Місто нас вразило старовинною архітектурою, німецьким колоритом, велодоріжками, річкою Рейн, а головне - Дрезденською картинною галереєю, де знаходяться найкращі твори живопису світу. Найголовніша картина - "Сикстинська мадонна" надовго затримала біля себе наших учнів, які через спеціальні пристрої слухали зрозумілою мовою інформацію про картини. В Дрездене смачне морозиво та ідеальний порядок і чистота!
Наступним днем після поїздки до Дрездена став день екологічної культури: ми відвідали екологічний центр для школярів - прекрасно обладнаний для декількох шкіл центр з кінозалом, планетарієм та можливістю брати участь у різних дослідженнях та експериментах, а також "Млин"- прекрасно обладнаний та збережений музей хліба, де нам демонстрували технологію перетворення з зернятка до Його Величності Хліба.Млин вразив усіх, а наприкінці ми змогли дегустувати польський хліб з солоним огірком.Ото смакота!!!
У другій половині дня було відвідано містечко Єлена Гура.Тут знаходиться центр мінеральних вод. Містечко просто чудесне! Багато гарних місць для відпочинку, спорту, дозвілля. Цікавою родзинкою є те, що існуюють міжшкільні басейни, екологічні центри, що надають послуги безкоштовно усім школам гміни(району).
У другій половині дня було відвідано містечко Єлена Гура.Тут знаходиться центр мінеральних вод. Містечко просто чудесне! Багато гарних місць для відпочинку, спорту, дозвілля. Цікавою родзинкою є те, що існуюють міжшкільні басейни, екологічні центри, що надають послуги безкоштовно усім школам гміни(району).
Мандрівка Кривий Ріг - Тернопіль - Любомеж - Дрезден(Німеччина) - Єлена Гура - Прага(Чехія) - Високі Татри(Словенія) - Тернопіль - Кривий Ріг відбулась завдяки організаторам проекту: Ковч Петро Михайлович, Базунова Руслана Романівна, Ярмолик Оксана Іванівна, Гордій Наталя Володимирівна та іншим вчителямТЗОШ №16! Окрема вдячність Борщу Сергію Володимировичу за те, що всіх підтримував, коли було складно!