Казка в дошкільному закладі №161
12 лип. 2017
12 липня 2017 року в групі №10 комунального комбінованого дошкільного навчального закладу № 161 (вихователь Коренухіна Є.В., музичний керівник Шевякова О.В.) відбулася казково-розважальна програма «Допоможемо Попелюшці». Діти, як справжні актори, перевтілилися в героїв казки, читали вірші, співали пісні. А танці не залишили нікого байдужими!
Також діти приймали активну участь і в підготовці казки: вони ставили сценки, самостійно придумували рухи танців, виготовляли елементи костюмів. І головне – отримували величезне задоволення!